Hakkımızda

Kurumsal Web Tasarım Ajansı Olarak Yola Çıktık


NİKA Web ve Grafik Tasarım, 2010 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, kurumsal firmalara, küçük ve orta büyüklükteki tüm işletmelere ve kamu kurumlarına, yüksek kalitede profesyonel web tasarım hizmeti vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir dijital reklam ve kurumsal web tasarım ajansıdır.

Yeniliklere, değişime eğitime açık, sorumlıluk sahibi dinamik ve genç bir ekip ile, yüzlerce kurumsal firmaya web tasarım kurumsal kimlik çalışması hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız web teknolojileri, dönemin en son teknolojileridir. Yeni web teknolojileri ve web trendleri her zaman ekip olarak  takip etmekteyiz. Firmamız  Her yeni iş için tüm ekip yeni bir proje başlatırız ve kurumsal proje yönetim adımlarını uygularız. 

Nasıl Yaparız? 

Hazırladığımız kurumsal web sitelerinin gerçek anlamda müşterilerimize  fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak müşterilerimizin menfaatlerini korumak NİKA WEB ve GRAFİK TASARIM olarak asıl hedefimizdir. Bu nedenle hazırladığımız   web sitelerinde arama motorlarında iyi yerlerde yüksek rekabet gücünü zorlayan en doğru içerikleri girerek  arama motorlarında  arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Hazırladığımız tüm web siteleri rahatca yönetebileceğiniz şekilde kendine özel bir yönetim paneli içerir, böylece ekstra  bir bilgiye gerek olmadan güncellenebilir ve yönetilebilir web sitelerine sahip olacaksınız. 

Kesintisiz Hizmet Anlayışı 

Her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Nika Tasarım, bu anlamda İzmir Şubesiyle kesintisiz hizmet anlayışını devam ettirmektedir.