İşimize Bakışımız

Müşterilerine, proje başlangıcından sonuna kadar değil! İnternetten telefonlarını çaldırıp iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyor. 

Vektörel, sıradışı tasarımlarla tanışın.. 

Onlarca çalışanı olan çok büyük bir firma değil, işini çok sevip aşkla tasarım yapan bir firmayız. Özgünüz, emekçiyiz, yenilikçiyiz, çözüm odaklıyız, sıradan değil sıradışıyız..
Web tasarımınız ya da mobil tasarımınız ile müşteriler nezdinde farkındalık yaratmak, kimliğinize yakışır bir kurumsal web sayfası ile rakiplerinize fark atmak mı istiyorsunuz? 
Esnek ve Uyumlu 

O halde yeni Türk Ticaret Kanunu’na uygun, SEO uyumlu web tasarımlarınız için, işletim sistemi fark etmeksizin mobil cihazınıza ve tabletinize uygun mobil tasarımlarınız (responsive) için İstanbul ve İzmir'de Nika Tasarım ile mobil yazılım bu olanakları sizler için sağlıyor ve profesyonel bir biçimde sizlere sunuyor. 
Bütün hayal gücü ve olanaklarını sizlerin günümüz şartlarına uygun, eşsiz bir tasarıma sahip olabilir, sektörünüzde yerinizi almanız ve bu yerinizi sağlamlaştırmanız başta olmak üzere sizi başarı ve kalıcılığa götürecek daha birçok konuda sizler için tasarlıyor, sizler için üretiyor!

Google Reklam Araçları 

Google Adwords olmazsa olmaz. Siteniz yeni ve reklama ihtiyacı var. 100 TL'lik hediye Google Adwords Kuponunuzu istediğiniz an ve saatte Nika Tasarım tarafından hesabınıza uygulanıyor. Ayrıca reklam için gerekli anahtar kelime seçimini yapıp %100 reklam optimizasyonunuz sağlanıyor. Tabiki hesabınız, direk Google'dan sizin üzerinize oluşturuluyor, aracı hiçbir firmaya komisyon ödemiyorsunuz. Dilediğiniz tıklama başına birim maliyeti ve günlük bütçenizi kendiniz ayarlayabiliyorsunz.