Kurumsal E-Posta (E-Mail) Hizmeti

Web Tasarım

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

NikaTasarım olarak hem kurumsal e-posta sistemlerinizin oluşturulmasına, hem de çalışanlarınızın her birisinin bu adreslerden edinerek, toplu mail kanallarına kendilerini açk hale getirmelerine imkan sağlamaktayız. Şirketlere, büyüklükleri fark etmeksizin profesyonel bir şekilde sağladığımız mail hizmeti, en son güvenlik sertifikalarına sahip ve sürekli kendini olası sorunlara ve tehlikelere karşı güncelleyen bir yapıya sahiptir.


Kurumsal e-posta hizmeti, şirket içi iletişiminizi de daha kolay bir hale getirecek ve bilgi akışını kolaylaştıracaktır. Böylece toplantılar, projeler ve departmanlar arası görüşmeler de daha düzenli bir hale gelecek ve kendi iç birliğini sağlamış bir şirket olmanın avantajlarını da yaşamaya başlayacaksınız. Unutulmamalıdır ki kendi içerisinde iyi bir koordinasyona sahip firmalar, müşterilerine verdikleri hizmetlerde hep bir adım daha öndedir ve potansiyel müşterileri tarafından daha tercih edilebilir bir durumdadırlar. .
Sitemiz, e-mail adresimiz ya da telefon numaralarımız üzerinden bizimle hemen iletişime geçerek firmanız için kurulmasını istediğiniz kurumsal e-mail hizmeti için danışmanlık alabilir, çalışma planı konusundaki görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Firmamız tarafından size en kısa sürede geri dönüş yapılarak gerekli çalışmalar başlatılacaktır