Kurumsal Web Hosting

Web Tasarım

Nika Tasarım olarak kurumsal firmalara web tasarım ve web hosting hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle siteniz warez siteler ile aynı sunucuda bulunmaz..

Kurumsal Bir web sitesinin tasarlanıp programlanmasının  ardından en önemli ihtiyaç, sürekli aktif  olarak ulaşılabilir olması gerekir  ve kullanıcısına beklenenin üzerinde bir hızı sağlamasıdır. Kurumsal  web tasarım ve kurumsal web hosting hizmetinin profesyonel olarak verilmesi konusundaki en önemli kriterlerimizden den birisi de budur. İster linux hosting hizmeti alın, isterseniz  windows hosting üzerinden yürütün,Nika Tasarım olarak  bu ilkeyi en önemli prensiplerimizden birisi olarak sunmaktayız

Nika Tasarım olarak sizlere sunduğumuz kurumsal web hosting hizmeti Nika Tescil adıyla yapılan çalışma üzerinden verilmektedir. Hem firmanızın istediği domain(alan adı) satın alınması ve kurumsal  web hosting alanına  yönlendirilmesi, bununla birlikte almış olduğunuz hosting hizmetinin düzgün sorunsuz bir şekilde çalışmasının sağlanması işlemi  bir arada yürütülmektedir. Ek olarak, ister sitenizin önceden almış olduğunuz bir web alanından taşınmasını isterseniz gerekli departmanda bulunan personellerimiz bu hizmeti de eksiksiz bir şekilde profesyonelce , istekleriniz ve özellikle yapılması gerekenleri vurguladığınız işlemler doğrultusunda yerine getireceklerdir.


Asla hiçbir şekilde kota aşımından dolayı sunucularımızı aniden durdurup müşterimizin hem arama motorlarından sıralamadan düşmelerine bununla beraber ziyaretçi kaybetmelerine sebep olacak şekilde sistemi durdurmayız . Sınırsız trafik, sınırsız web alanı şeklinde asılsız söylemlerle müşterilerimizi yanıltmaya çalışmayız kotanız neyse o'dur.

Genel anlamda internet sayfası tasarımı ve programlanması icra ettiğimiz müşterilerimize bu hizmeti verdiğimizden binlerce müşteriye sahip değiliz; butik çalışmayı seviyoruz.Yeri geldiğinde cep telefonunuza mail bile kurmanıza yardımcı oluruz.