Sosyal Medya Danışmanlığı

Web Tasarım
Hedef kitleniz ile doğrudan temas kurabileceğiniz en etkin mecraları yakından takip ediyor, markanız ve ürünleriniz için sosyal medya yönetimi yapıyoruz. Daha etkili ve hızlı sonuçlar elde edebilmeniz için Sosyal Medya Reklamları ve Google Adwords reklamlarınızı yöneterek dijital dünyada markanızın bilinirliğini ve ürün satışlarınızı arttırıyoruz.
HESAP AÇILMASI/TASARIMI

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube vb. kurumsal sosyal medya hesaplarınızı sizin için açıyor ve tasarımlarını yapıyoruz.

STRATEJİ BELİRLEME

Hedef kitlenize, markanıza ve ürünlerinize uygun sosyal medya stratejinizi sizin için oluşturuyor, analiz ve raporlarla destekliyoruz.

HESAP YÖNETİMİ

Kişisel veya kurumsal sosyal medya hesaplarınızı sosyal medya uzmanı ve marka yöneticilerinden oluşan kadromuz ile sizin için yönetiyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal medyada hedef kitlenize ulaşmanın en hızlı ve efektif yolu olan instagram, facebook, linkedin vb. gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yönetiyoruz!

İÇERİK OLUŞTURMA

Sosyal medya hesaplarınız için dilediğiniz miktarda etkileşimi arttırmaya yönelik içerikler hazırlıyoruz.

1. ANALİZ VE RAPORLAMA

Aylık erişim, reklam raporları ve analizler ile sosyal medya hesaplarınızın performansını ölçüyoruz ve strateji değişikliklerimizi uyguluyoruz.

Hemen Sizin İçin Çalışmaya Başlayalım!